2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Przetargów Kolejowych

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami. Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. Przetargów Kolejowych

Twój zakres obowiązków

  • analiza i przegląd dokumentacji technicznej projektów

  • poszukiwanie podwykonawców i dostawców materiałów, wysyłanie zapytań ofertowych do klientów

  • wizyty lokalne na przyszłym placu budowy

  • kompletne opracowanie kalkulacji kosztów projektu: przygotowanie przedmiaru robót, cen jednostkowych i wartości końcowej

  • analiza ryzyka związanego z inwestycją

  • koordynacja z Działami Przetargów, Produkcji i Zakupów

  • przygotowanie harmonogramu inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w firmie budowlanej - Dział Przetargów, Dział Zakupów lub plac budowy

  • znajomość rynku kolejowego

  • umiejętność kalkulacji robót kolejowych

  • dobra znajomość obsługi komputera: Excel, AutoCad, Outlook, pakiet Microsoft

  • otwartość, pozytywne nastawienie, umiejętność współpracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w formie hybrydowej

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport Plus

  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych

  • jeden krótszy dzień pracy ;)

  • owocowe poniedziałki

  • brak dress code’u

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916440786