2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bielany
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. przetargów

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Kompletowanie i przygotowywanie ofert w przetargach w zakresie formalno-prawnym,

·        Analiza SIWZ i innych dokumentów przetargowych pod względem wymogów, niezbędnych do złożenia oferty,

·        Analiza rynku,

·        Obsługa platform przetargowych,

·        Koordynacja przygotowywania umów,

·        Kontakty i korespondencja z Zamawiającym, Wykonawcami i Podwykonawcami,

·        Sprawozdawczość w zakresie udzielania zamówień i prowadzenie rejestrów,

Nasze wymagania

·        Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne i/lub prawnicze,

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·        Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Niezbędne narzędzia do pracy,

·        Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych,  ubezpieczenie na życie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 874139008