2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzegi
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Produkcji / Testów

Lokalizacja

Brzegi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną. Projektujemy i produkujemy panele sterujące do turbin wiatrowych dla najwięszych firm na świecie, tym samym wspierając rynek odnawialnych źródeł energii.

W Brzegach k.Wieliczki poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Produkcji/ Testów:

ZADANIA:

  • Wsparcie działów w zakresie działań operacyjnych,

  • Prace mechaniczne,

  • Modyfikacja/ przygotowanie dokumentacji testów,

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń, narzędzi itp.,

  • Modyfikacja systemów testowych,

  • Wsparcie produkcji w zakresie testowania produktów.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w testowaniu urządzeń elektrycznych,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji urządzeń elektrycznych,

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem typu MS Office,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi i elektrycznymi,

  • Umiejętność lutowania zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną (GMP) i normami.

Co oferujemy:

  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej,

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku,

  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej organizacji,

  • Umowa o pracę,

  • Prywatna opieka zdrowotna świadczona przez Luxmed/Interpolska TUW

  • Platforma Mybenefit, w tym dostęp Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Siedziba firmy w dogodnej lokalizacji z dużym parkingiem.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Prosimy o dołączenie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Brzegi,

Małopolskie

Małopolskie, Brzegi
ID: 915256479