2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Białystok
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Zielone Wzgórza
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych

Lokalizacja

Białystok, Zielone Wzgórza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektronicznych

  • umiejętność montażu i demontażu podzespołów elektronicznych (montaż przewlekany i powierzchniowy)

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami

  • sumienność i samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B - gotowość do podróży służbowych

Obowiązki na stanowisku:

  • montaż i uruchamianie gotowych urządzeń elektronicznych

  • naprawa urządzeń elektronicznych

  • montaż wiązek kablowych

Oferujemy:

  • Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Możliwość rozwoju, szkolenia.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę w środowisku międzynarodowym.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Zielone Wzgórza
ID: 918641901