2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Kokoszki
Dodane 12 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania środków z funduszy UE w Gdańsku

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania środków z funduszy UE

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Azaliowa 18

 Opis stanowiska:

  • wymagane doświadczenie przy tworzeniu wniosków aplikacyjnych do konkursów finansowanych ze środków UE,

  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej wraz z wymaganymi załącznikami,

  • procedowanie obsługi wniosku na etapie oceny formalnej i merytorycznej,

  • nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów,

  • przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,

  • współpracę z instytucjami zarządzającymi programami operacyjnymi.

 Wymagania:

  • potwierdzone doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność,

  • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • praca stacjonarna w biurze na ul. Azaliowej 18 w Gdańsku,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,

  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole,

  • możliwość optymalnego rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie karty programu MultiSport.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem portalu OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 803892658