2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds pozyskiwania klientów B2B / biznesowych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma poszukuje osoby z pasją i zaangażowaniem, gotowej do dołączenia do naszego zespołu na płatny staż, który może prowadzić do stałego zatrudnienia.

Stanowisko jest dostępne w naszym biurze, zlokalizowanym w centrum Rzeszowa, z elastycznym harmonogramem pracy od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • Doskonała umiejętność komunikacji telefonicznej i mailowej.

  • Znajomość technik pozyskiwania leadów sprzedażowych.

  • Doświadczenie w prowadzeniu kontaktów biznesowych z firmami produkcyjnymi oraz osobami z działu HR oraz dyrektorami produkcji.

  • Umiejętność korzystania z narzędzi CRM oraz bazy danych Excel.

  • Analizowanie i interpretacja danych w celu identyfikacji potrzeb klienta biznesowego.

  • Planowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.

  • Znajomość metod i narzędzi zbierania istotnych danych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania strategicznego.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych i generowanie potencjalnych klientów do współpracy.

  • Badanie potrzeb klientów biznesowych i raportowanie wyników w bazach danych.

  • Analizowanie zebranych danych oraz wprowadzanie zmian w celu optymalizacji działań.

  • Skuteczne docieranie do osób decyzyjnych w firmach.

  • Planowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi oraz prowadzenie kalendarza działań.

  • Monitorowanie pozyskanych nowych danych w odniesieniu do historycznych informacji o kliencie.

  • Prowadzenie działań wsparcia sprzedaży oraz planowanie strategiczne w celu pozyskania nowych i kluczowych kontrahentów.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Elastyczny harmonogram pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, z możliwością premii po okresie stażu.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i poszukujesz możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży B2B, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 915267287