2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wawer
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania klienta w Kancelarii Prawnej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

  • Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, mile widziane w branży usług prawnych;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Umiejętność negocjacji;

  • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Samodzielność, skrupulatność oraz zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów;

  • Analiza rynku, trendów i konkurencji w celu opracowywania strategii sprzedaży i rozwoju biznesu;

  • Dostosowywanie ofert w tym tworzenie spersonalizowanych ofert dopasowanych do potrzeb klientów, aby zaspokoić ich oczekiwania i budować długotrwałe relacje biznesowe;

  • Wsparcie klienta, zapewnianie profesjonalnego wsparcia i obsługi klienta, aby utrzymać pozytywne relacje po sprzedaży usług;

  • Regularne raportowanie wyników działań.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, adekwatne do doświadczenia oraz uzależnione od osiągniętych wyników;

  • Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu;

  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami i udziału w ciekawych projektach;

  • Pakiet benefitów;

  • Elastyczne godziny pracy;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918426297