2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kraków
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Krowodrza
Dodane 25 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania finansowania

Wynagrodzenie

4 242 - 43 524 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INPLUS New Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania finansowania

Twój zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie relacji z inwestorami oraz dbanie o ich portfel finansowy

  • Współpraca z działem sprzedażowym i zakupowym

  • Przygotowywanie ofert i umów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub zdolności przedsiębiorcze

  • Doświadczenie w pracy w banku będzie dodatkowym atutem

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami inwestycyjnymi

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Swobodne poruszanie się w programie Excel

  • Rzetelne podejście do realizacji zadań, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, przy dużym wsparciu zespołu

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę świadczenia usług (B2B)

  • Pracę w przyjaznym środowisku umożliwiającym ciągły rozwój zawodowy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Partnerskie podejście do współpracy

  • Samodzielność w działaniu

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 789470807