2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Czyżyny
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania dokumentów i pomiarów budynków - Kraków

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EasyEko to firma związana z branżą odnawialnych źródeł energii.

Od 2018 roku dostarczamy do gospodarstw domowych urządzenia do produkcji prądu, grzania wody oraz ogrzewania domu. Nasze instalacje fotowoltaiczne produkują rocznie kilkadziesiąt tysięcy megawatogodzin prądu, a pompy ciepła i piece gazowe ogrzewają setki tysięcy metrów kwadratowych domów.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. pozyskiwania dokumentów i pomiarów budynków na terenie województwa małopolskiego

Zadania:

  • Współpraca z klientem pod kątem wymaganej dokumentacji

  • Zbieranie niezbędnych dokumentów od klientów, takich jak plany budynków, dane dotyczące poprzednich prac remontowych, rachunki za energię itp.

  • Weryfikacja kompletności i poprawności otrzymanych dokumentów

  • Wsparcie techw terenowych wizytach pomiarowych mających na celu ocenę techniczną budynku

  • Przeprowadzanie wstępnych pomiarów np. powierzchnia, grubość izolacji

  • Uzupełnianie i aktualizacja bazy danych nt. budynków o zebrane informacje

  • Współpraca z technikami w celu zapewnienia kompletności i precyzji danych

  • Pomoc w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie termomodernizacji

  • Monitorowanie statusu złożonych wniosków i informowanie klientów o postępach

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy o przepisach, technologiach termomodernizacyjnych oraz o dostępnych formach dofinansowania

  • Wizyty u klientów w celu uzupełnienia braków w dokumentacji

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny od dokonanych pomiarów

  • Samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Merytoryczne wsparcie pracowników z bogatym doświadczeniem w branży

  • Możliwość negocjacji indywidualnych warunków zatrudnienia w zależności od doświadczenia i kompetencji

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i skrupulatność w zbieraniu i przetwarzaniu danych.

  • podstawowa wiedza z zakresu budownictwa i termomodernizacji

  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

  • łatwość uczenia się

  • prawo jazdy kat. B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 918010449