2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Marki
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. posprzedażowej obsługi klienta

Lokalizacja

Marki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Specjalisty ds. posprzedażowej obsługi klienta

Miejsce pracy: Marki (pow. wołomiński)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń usterkowych z budynków będących w okresie gwarancji;

  • Prowadzenie ewidencji zgłoszonych usterek oraz dokumentacji dot. zgłoszeń i prac naprawczych;

  • Bieżąca koordynacja procesu reklamacyjnego od przyjęcia zgłoszenia do jego zamknięcia;

  • Weryfikacja i ocena zasadności zgłoszonych usterek;

  • Bieżący kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami i ich obsługa w sprawie zgłoszonych usterek oraz terminów ich usunięcia;

  • Nadzór nad procesem terminowego usuwania zgłoszonych usterek przez gwarantów oraz wykonawców;

  • Archiwizacja dokumentacji zgłoszonych usterek oraz prac naprawczych, w tym korespondencji dot. zgłoszonych usterek;

  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych, dotyczących zgłaszanych usterek;

  • Współpraca z działem prawnym w zakresie odpowiedzialności Dewelopera wobec Klientów;

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie zgłaszanych przez Klientów usterek;

  • Współpraca i bieżący kontakt z administratorami obiektów w sprawie usterek w częściach wspólnych;

  • Zarządzanie przepływem informacji, dotyczących procesu usuwania usterek;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, budownictwo;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej/deweloperskiej;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i rozwiązywania problemów;

  • Samodzielność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Czynne prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny;

  • Mobilność (wizyty na nieruchomościach];

  • Umiejętności samodzielnej pracy, odpowiedzialności, rzetelności, komunikatywności;

  • Mile widziana wiedza ogólnobudowlana, w tym znajomość technologii i norm budowlanych.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia / współpracy

  • Możliwość rozwoju,

  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole.

  • Pakiet medyczny;

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku polskim.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 671854600