2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. organizacji przewozów i sprzedaży - Koleje Małopolskie

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o. zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. organizacji przewozów i sprzedaży w Wydziale Organizacji Przewozów Autobusowych.

Główne zadania na stanowisku:

  • udział w formalnym przygotowaniu, wdrożeniu i realizacji nowych projektów związanych z organizacją przewozów, rozwojem, dystrybucją biletów autobusowych oraz sprawami handlowymi,

  • realizacja zmian związanych z aktualizacją danych taryfowych w obsługiwanych systemach sprzedaży,

  • współpraca z innymi podmiotami, w tym kanałami elektronicznymi prowadzącymi sprzedaż agencyjną na rzecz spółki „Koleje Małopolskie”,

  • opracowywanie dokumentów taryfowych, cenników, instrukcji,

  • opracowywanie i dystrybucja materiałów pomocniczych i promocyjnych dla pasażerów,

  • współpraca z partnerami technologicznymi w zakresie wprowadzanych zmian oraz rozwoju systemów sprzedaży

  • sporządzanie raportów i analiz związanych z działalnością przewozową;

  • udzielanie pomocy w bieżącym obsługiwaniu systemu przez innych użytkowników (dyspozytorzy, kierowcy),

  • analiza eksportu danych taryfowych przekazywanych do systemów zewnętrznych,

  • weryfikacja i poprawa zgłoszonych błędów dotyczących systemów sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży, transportu lub administracji;

  • rozwinięte zdolności organizacyjne;

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

  • wykształcenie: minimum średnie, mile widziane wyższe;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programu Microsoft Excel;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się spółce samorządowej (pierwszy w Polsce samorządowy przewoźnik kolejowo-autobusowy);

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość awansu zawodowego;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych związanych ze stanowiskiem pracy;

  • bogaty pakiet socjalny w tym: „wczasy pod gruszą”, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia uprawnień do ulgowych przejazdów kolejną – ze zniżką 99%, dofinansowanie do posiłków).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 916985523