2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Toruń
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. optymalizacji produkcji, Toruń, Elana

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Alucon Technics to producent wyrobów ze stali i aluminium.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. optymalizacji produkcji.

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie czasów oraz kosztów produkcyjnych

  • przygotowywanie raportów na podstawie zebranych danych

  • wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych poprawiających efektywność

  • tworzenie przyrządów produkcyjnych

  • sprawdzanie poprawności rysunków technicznych oraz zgłaszanie znalezionych nieprawidłowości

  • wsparcie przy tworzeniu zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego oraz jego programowaniu

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenia w branży stalowej na podobnym stanowisku

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności programowania maszyn CNC

  • umiejętności ciągłej poprawy rozwiązań produkcyjnych

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi programów SolidWorks, ZWCAD, itp.

  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu robotów spawalniczych

Możliwości:

  • praca w godzinach nadliczbowych dla chętnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kwartalną premię frekwencyjną

  • paczki świąteczne

  • miłą atmosferę

  • możliwość rozwoju zawodowego

Znajdujemy się w Toruniu, na terenie Elany.

Jesteś zainteresowany lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pracy?

Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Wyślij CV za pośrednictwem OLX lub zadzwoń: 60*******83.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 888329724