2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Szczecin
  6. E-commerce (handel internetowy) - Gumieńce
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży na rynkach europejskich poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi sprzedaży internetowej

Zakres obowiązków:

-sprzedaży w sklepie internetowym i marketplace-ach,

-obsługa procesów realizacji zamówień,

-tworzenie ofert oraz opisów produktów

-wystawianie aukcji na marketplace – Allegro, Ebay, Amazon , Kaufland, Emag,

-kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami,

Wymagania:

-znajomość j. niemieckiego - minimum B2 (warunek konieczny),

-doświadczenie w obszarze e-commerce, ebay, amazon, Kaufland, Emag, Allegro

-dobra organizacja własnej pracy,

-umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

-wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w firmie z ponad 24letnią tradycją na Polskim rynku,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-ciekawą i rozwojową pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 916910929