2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bemowo
Dodane 13 maja 2024

specjalista ds.obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma odzieżowa o ugruntowanej pozycji z planami rozwojowymi poszukuje zmotywowanych ,chętnych i ciekawych wyzwań osób na stanowisko :

Obowiązki :

-poszukiwanie i obsługa klientów internetowych i bieżąca realizacja zamówień

-obsługa klientów biznesowych e-commerce, oraz tradycyjnych

-obsługa platform sprzedażowych

-wystawianie dokumentów sprzedaży/zwroty/reklamacje

-wprowadzanie nowych ofert na platformy sprzedażowe

-zarządzanie sprzedażą

-nadzór nad promocjami, dbanie o atrakcyjność i aktualność ofert,

-obsługa Social Media

-czynna współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

-doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową

-znajomość zagadnień z zakresu e-commerce

-umiejętność obsługi programów graficznych

-samodzielność , zaradność ,inwencja i dobra organizacja pracy

-umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

-dobra znajomość komputera , internetu ,MsOffice ,Baselinker

-znajomość zagadnień SEO mile widziana

-znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-stałe godziny pracy 8.30-16.30

-przyjazną atmosferę i pracę pełną wyzwań

-możliwość rozwoju ( szkolenia) i zwiększania zakresu swoich obowiązków wraz z rosnącymi kompetencjami , oraz awansu

-atrakcyjne wynagrodzenie

-ubezpieczenie medyczne i bonusy

Zapraszamy ,jeśli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności .

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 768631198