2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białków
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych

Wynagrodzenie

5 400 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Emcor Packaging jest wiodącym dystrybutorem opakowań szklanych, plastikowych oraz dedykowanych zamknięć i dozowników. Nasza firma od lat dostarcza wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe dla różnorodnych branż, zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę oraz innowacyjne produkty. W związku z wciąż rosnącym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu Specjalistę ds. obsługi klientów kluczowych.

Obowiązki:

- Wspieranie Key Account Managera w obsłudze kluczowych klientów oraz realizacji celów sprzedażowych.

 - Aktywne wsparcie Biura Obsługi Klienta (BOK) poprzez udzielanie informacji i rozwiązywanie zgłoszeń klientów.

 - Przygotowywanie ofert handlowych i bieżący kontakt z klientami (mailowy oraz telefoniczny).

 - Koordynacja działań logistycznych związanych z realizacją zamówień.

 - Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej obsługi klienta.

 - Monitorowanie rynku i analiza konkurencji.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację mailową oraz telefoniczną z klientami zagranicznymi.

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży B2B/B2C.

- Umiejętność pracy w zespole oraz wypracowane zdolności komunikacyjne.

- Zainteresowanie branżą opakowaniową lub doświadczenie w podobnej dziedzinie będzie dodatkowym atutem.

- Znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office).

- Umiejętność organizacji pracy oraz skrupulatność w działaniu.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od realizacji założonych celów.

- Ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Rekrutacja Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych”.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, komunikatywną i chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży oraz obsługi klienta, dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Białków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Białków
ID: 903817097