2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Luzino
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale reklamacji

Lokalizacja

Luzino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WIKĘD dostarcza stolarkę drzwiową, okienną oraz aluminiową do odbiorców w Polsce, Europie oraz Ameryce. Jesteśmy nowoczesnym, dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym od 2002 roku, zorientowanym na rozwój i dalszą ekspansję. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy z halami o powierzchni kilku dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zatrudniamy kilkaset osób, z którymi razem współtworzymy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm tej branży w Polsce.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, a obsługa klienta to Twoja pasja, to mamy dla Ciebie idealne stanowisko! Poszukujemy Pracownika Działu Reklamacji i Serwisu, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za skuteczną obsługę reklamacji oraz utrzymanie pozytywnego doświadczenia klienta.

Obowiązki

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń reklamacji od klientów.

  • Analiza i ocena reklamacji zgodnie z polityką firmy.

  • Kontakt z klientem w celu wyjaśnienia i rozwiązania problemu.

  • Organizacja procedur zwrotu towarów lub wymiany.

  • Rozpatrywanie żądań zwrotów towarów zgodnie z wytycznymi firmy.

  • Współpraca z innymi działami w celu rozwiązania problemów związanych z reklamacjami.

  • Dokładne rejestrowanie wszystkich działań związanych z reklamacjami i zwrotami.

  • Aktywne uczestnictwo w doskonaleniu procedur obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, zwłaszcza w obszarze reklamacji i serwisu.

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Zorganizowanie, dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

  • Umiejętność pracy pod presją.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji.

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

  • Świadczenia zdrowotne.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych".

Lokalizacja

Luzino,

Pomorskie

Pomorskie, Luzino
ID: 916647577