2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Katowice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Koszutka
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - praca dla studenta / Katowice

Wynagrodzenie

28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu "BAX", zlokalizowana przy ul. Ściegiennego 7 w Katowicach poszukuje pracownika biurowego na stanowisko związane z obsługą klienta oraz dokumentacją sprzedażową.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która działa na rynku już od blisko 30 lat.

Poszukujemy studenta(-tki), zainteresowanego pracą w godz. 4:30-9:30 od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta.

  • Wystawienie faktur oraz sporządzanie dokumentów sprzedażowych.

  • Odbieranie połączeń telefonicznych, udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów.

  • Rozliczanie dostaw.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office. (Excel)

  • Uczciwość i pracowitość.

Zapewniamy wdrożenie do pracy na ww. stanowisku.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny, gdzie przedstawimy szczegóły oferty.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 918466401