2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Oleśnica
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Oleśnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - po wdrożeniu możliwość pracy zdalnej

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim!

Czy szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie Twoja pasja do pracy z ludźmi oraz umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będą docenione? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

W naszej firmie czekają na Ciebie:

Świetna atmosfera pracy. Dołączysz do zgranego zespołu, gdzie liczy się współpraca i wsparcie kolegów.

Możliwość rozwoju. Oferujemy Ci nie tylko stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony, ale także szansę na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Praca zdalna. Po odpowiednim okresie wdrożenia, masz możliwość pracy zdalnej, dając Ci elastyczność i swobodę w organizacji czasu.

Obowiązki:

• Obsługa klienta w języku niemieckim poprzez e-maile i rozmowy telefoniczne.

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów oraz udzielanie wsparcia.

• Aktywne poszukiwanie rozwiązań mających na celu zwiększenie satysfakcji klientów.

• Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klienta.

• Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest niezbędna, aby skutecznie komunikować się z naszymi klientami.

• Znajomość obsługi komputera, która pozwoli Ci sprawnie poruszać się w środowisku biurowym.

• Zaangażowanie w powierzone zadania oraz chęć ciągłego rozwoju i przyswajania nowej wiedzy.

• Dyspozycyjność i elastyczność w działaniu.

• Otwartość, sumienność, kreatywność - cechy, które pomogą Ci odnosić sukcesy w pracy.

Jeśli chcesz być częścią dynamicznego zespołu, który stawia na rozwój i satysfakcję pracowników, nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już dziś i zrób krok w stronę ciekawej kariery zawodowej!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 912696008