2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łuków
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds obsługi Klienta i zamówień internetowych

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Łukbut , producent obuwia zatrudni Panią na stanowisko :

Główne zadania na tym stanowisku to :

  • obsługa zamówień - drukowanie dokumentów , listów przewozowych , wystawianie faktur , kompletowanie towaru , pakowanie paczek

  • komunikacja mailowa z Klientami

  • telefoniczny kontakt z Klientem

  • dbałość o satysfakcję Klientów oraz pozytywny wizerunek firmy,

Szukamy Pani która będzie :

zaangażowana, odpowiedzialna i samodzielna w działaniu oraz realizacji powierzonych zadań ,dokładna i dobrze zorganizowana , posiadająca umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zorientowana na zadowolenie klienta oraz wysoką jakość usług

ze znajomością :

  • obsługi komputera i pakietu Office,

  • narzędzi wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce

  • wymagane prawo jazdy Kat B

  • z doświadczeniem w pracy na takim, lub podobnym stanowisku