2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
Frelin
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zamówień E-Commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Frelin Sp. z o.o. właściciel takich marek jak Frugal, electofun, funbike, funscooter zatrudni do pracy w centrali we Wrocławiu ul. Graniczna 8a (teren parku ProLogis), ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zamówień E-Commerce

Obowiązki:

• Obsługa telefoniczna i mailowa klientów sklepu internetowego.

• Przyjmowanie i weryfikacja zamówień telefonicznych oraz e-commerce.

• Koordynacja procesu realizacji zamówień i monitorowanie ich statusu.

• Koordynacja procesu zwrotów - przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie problemów.

• Obsługa platformy e-commerce, marketplace oraz systemów ERP i OMS.

Wymagania:

• Doskonała komunikacja interpersonalna w języku polskim (znajomość dodatkowych języków będzie dodatkowym atutem).

• Minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku związanym z zamówieniami, zwrotami i obsługą telefoniczną.

• Znajomość platformy e-commerce PrestaShop lub WordPress oraz umiejętność obsługi systemów ERP (Comarch lub Subiekt), OMS (Baselinker, Sellasist, Apilo).

• Doświadczenie w obsłudze klienta na platformach marketplace, takich jak Allegro, Empik, Erli, Decathlon.

• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i obsługi skarg.

• Analityczne myślenie i umiejętność pracy pod presją.

• Empatia i zdolność do zrozumienia perspektywy klienta.

• Samodzielność, inicjatywa oraz gotowość do nauki i rozwoju w obszarze e-commerce.

• Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.

• Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie.

• Mile widziana znajomość branży rowerowej

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę.

• Prywatną opiekę medyczną LUXMED.

• Pracę w zespole z dużą pasją.

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

• Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe

• Dostęp do bezpłatnej wypożyczalni rowerów elektrycznych, wspierającą aktywny tryb życia naszych pracowników.

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918422564