2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wysogotowo
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta, branża motoryzacyjna

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POZNEX - jeden z najlepszych serwisów samochodowych na rynku Polski, działający już ponad 8 lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z obsługą i naprawą samochodów marki TESLA, wykorzystując nowoczesne technologie, aby nasza praca była maksymalnie efektywna, a świadczone usługi najwyższej jakości. POZNEX specjalizuje się również w sprzedaży części do samochodów marki TESLA. Mamy doskonałą reputację i tysiące zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale także z krajów Europy!

W związku z rozwojem naszej firmy zapraszamy do naszego zespołu:

Specjalistę ds. Obsługi Klienta, branża motoryzacyjna

Zakres obowiązków:

- Dokonywanie fachowej weryfikacji stanu technicznego samochodów

- Przyjęcie zgłoszenia od Klienta oraz ocena pod kątem napraw

- Stały kontakt z Klientami w zakresie obsługiwanych zleceń, budowanie długofalowych, partnerskich relacji

- Generowanie raportu z oględzin dla klientów

- Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy

- Staniesz się zaufanym doradcą dla naszych klientów

Nasze wymagania:

- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta w branży motoryzacyjnej

- wiedza z zakresu budowy pojazdów samochodowych

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- nastawienie na klienta, zaangażowanie, systematyczność i duża samodzielność w działaniu

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę, normalne podejście do współpracy, wynagrodzenie w formie podstawy oraz wysokich prowizji

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji

- pracę z profesjonalnym zespołem

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 918423092