2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik sekretariatu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodący ośrodek szkolenia morskiego w Szczecinie zatrudni Specjalistę ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: CSM Zenit, Szczecin ul. Nadodrzańska 3.

Zakres obowiązków: obsługa klienta, organizacja kursów, prowadzenie dokumentacji, obsługa kasowa, promocja firmy i usług. Praca w godzinach 8-15.

Zatrudnienie na umowę o pracę/umowa zlecenie,

Prowizyjny system wynagrodzenia.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, punktualność, dyspozycyjność, mile widziana znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie lub wykształcenie z branży morskiej.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracę w przyjaznej atmosferze

Konkurencyjne wynagrodzenie.

Bezpłatne miejsce parkingowe.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną oraz lubisz pracę z ludźmi i wyzwania, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 915269669