2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Myślenice
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Petmex Company to polski producent naturalnych gryzaków dla psów. Oferujemy suszone produkty przygotowane z najwyższej jakości surowców naturalnych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, aby dostarczać przysmaki pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków. Misją naszej firmy jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów w zakresie odpowiedniej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów wytwarzanych w naszym zakładzie. Współpracujemy z kilkudziesięcioma krajami w Europie i na świecie. Ze względu na dynamiczny rozwój sprzedaży Krajowej poszukujemy do Naszego zespołu zmotywowanej i kreatywnej osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA.

Obowiązki:

  • Jako Specjalista w dziale Obsługi Klienta będziesz pierwszą linią kontaktu;

    będziesz odpowiedzialny/a za odbieranie połączeń od naszych klientów; biznesowych i  potencjalnych nowych klientów;

  • Będziesz odpowiedzialny za ofertowanie produktów firmy potencjalnym klientom;

  • Będziesz wspierał sprzedaż poprzez kontakt z Przedstawicielami Handlowymi;

  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie raportów ( Excel, Enova).

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności związane z pracą w zespole;

  • Komunikatywność, samodzielność, podejmowanie inicjatyw i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;

  • Dobra znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wynagrodzenie składnikowe ( premia + podstawa );

  • Niezbędne narzędzia pracy

Praca stacjonarna w biurze w Myślenicach.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 894807986