2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Aero7 to dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim z branży klimatyzacyjnej.

Świadczymy usługi sprzedaży i montażu klimatyzacji typu SPLIT i MULTIPSPLIT. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie, a naszą firmę tworzą przede wszystkim fajni i zaangażowani ludzie. Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie klimatyzacji i nie tylko. Rozwijamy i prowadzimy wiele projektów, które sprawiają, że staliśmy się liderem w tej branży.

Do naszego energicznego zespołu poszukujemy osoby, która podobnie jak my lubi wyzwania, chce się rozwijać, ogarnia trochę excel, ale przede wszystkim jest otwarta i komunikatywna, bo nasza praca skupia się na kontaktach z Klientami i Partnerami.

SZUKAMY - Specjalista ds. Obsługi Klienta

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • dodatkowe prowizje uzależnione od wyniku

  • pracę zdalną / hybrydową

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • po okresie wdrożeniowym, możliwość współtworzenia nowych projektów

  • zespół fajnych ludzi i luźną atmosferę

  • elastyczność

  • udział w szkoleniach organizowanych przez producentów branży HVAC

Zakres obowiązków:

  • udzielanie kompleksowego doradztwa klientom w zakresie produktów i zamówień

  • przygotowywanie ofert produktowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów

  • udzielanie profesjonalnej pomocy technicznej klientom

  • badanie potrzeb klientów i ewentualne proponowanie alternatywnych produktów, uwzględniając aspekty techniczne i funkcjonalne

  • organizowanie audytów w celu lepszego zrozumienia potrzeb klientów

  • koordynacja działań zespołów montażowych, w tym organizacja montaży i zarządzanie harmonogramem prac

  • współpraca z zespołami montażowymi w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów

  • koordynacja reklamacji, serwisów i przeglądów związanych z klimatyzacją

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i rozwiązania problemów zgłaszanych przez klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze doradztwa technicznego i obsługi klienta

  • umiejętność obsługi systemów CRM

  • znajomość branży klimatyzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office

Jeśli jesteś gotów(-a) podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu wiodącej firmy branżowej, prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 897206580