2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Konik
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia systemów do drzwi przesuwnych i akcesoriów meblowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna obsługa Klienta hurtowego i detalicznego,

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Obsługa kanałów komunikacji z Klientem (email, tel.),

  • Budowanie relacji z Klientem,

  • Obsługa systemu magazynowo-handlowego (Symfonia ERP Handel).

Wymagania:

  • Kultura osobista, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie,

  • Umiejętności organizacyjne,

  • Samodyscyplina i umiejętność zarządzania czasem,

  • Zdolności analityczne,

  • Doświadczenie w branży meblarskiej/stolarskiej jest dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w obsłudze systemu magazynowo-handlowego jest dodatkowym atutem.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV. Wybrane osoby będą zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 872896835