2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twoje zadania

  • Obsługa połączeń (głównie przychodzących), maili oraz czatów

  • Obsługa Klientów polskojęzycznych oraz opcjonalnie angielskojęzycznych (jeśli posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2)

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów

  • Zaangażowanie w wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (C1) oraz opcjonalnie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie!

Oferujemy

  • Dogodny dla Ciebie elastyczny grafik godzin pracy (pracujemy w systemie zmianowym)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 919862495