2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Mielec
RYDZOWSKI UBEZPIECZENIA Sp.j.
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko specjalista ds. ubezpieczeń. Osoba, z którą podejmiemy współpracę będzie odpowiedzialna za bieżący kontakt z klientami, wyjaśnianie warunków ubezpieczenia i pomoc w wyborze najkorzystniejszego wariantu ochrony.

Nasze wymagania:

  • gotowość do nauki i zdobywania kolejnych umiejętności,

  • wysoka kultura osobista,

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność radzenia sobie z napotkanymi problemami.

Twój zakres obowiązków:

  • telefoniczna, osobista i mailowa obsługa Klientów,

  • porównywanie ofert, przygotowywanie i wystawianie polis,

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami,

  • współpraca z pozostałymi działami w naszej firmie,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • wiedza z zakresu ubezpieczeń.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dwuzmianowy system pracy: 08:00-16:00, 10:00-18:00,

  • wsparcie na start - wdrożenie w nasze systemy i produkty,

  • pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę,

  • możliwość dalszego rozwoju w ciekawej i perspektywicznej branży.

Jeśli czujesz, że ta oferta pracy idealnie do Ciebie pasuje, zapraszamy do wysłania CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 917956414