2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane Dzisiaj o 09:32

specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali konstrukcyjnej, wyrobów kutych oraz zbrojeń budowlanych na rynku polskim, będący liderem w branży, największa firma w województwie świętokrzyskim ciągle inwestująca w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze poszukuje  do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA

 (miejsce pracy: Warszawa)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: handle międzynarodowy, zarządzanie i marketing

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i kontaktu z klientem

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • orientacja na klienta

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • pozytywna energia i motywacja do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka

  • znajomość obsługi SAP

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wsparcie administracyjne działu handlowego w obsłudze klienta

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień – telefoniczna i mailowa

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • udzielanie informacji dotyczących produktów i statusu realizowanych zamówień

  • wystawiania i weryfikowanie poprawności dokumentów handlowych

  • wprowadzanie zamówień do systemu sprzedażowego oraz nadzór nad ich realizacją

  • śledzenie statusu zamówień i dostaw oraz generowanie raportów i statystyk sprzedaży

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży

  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa

  • pieniężną nagrodę „Hutnik” wypłacaną raz w roku

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • atrakcyjny pakiet MULTISPORT i MEDICOVER

  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania wspieraną przez nasze wartości

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 917315104