2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Stojadła
Dodane Dzisiaj o 08:40

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Stojadła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Laboratorium Kosmetyczne Canexpol powstało w 1984 roku. Dzięki naszej pasji i zaufaniu Klientów nieustannie i dynamicznie się rozwijamy. Dział handlowy buduje rozwiązania zgodne ze światowymi standardami oraz spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Kochamy to, co robimy i nie zwalniamy tempa. Zatrudniamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań. Wierzymy w przejrzystość i uczciwość wobec Klientów i wobec siebie nawzajem. Nigdy nie przestajemy się uczyć. Nigdy nie przestajemy korzystać z naszej wiedzy, aby pomagać Klientom. Podejmij wyzwanie i dołącz do Nas!

Młodszy specjalista ds. obsługi Klientów (pełny etat, praca stacjonarna)

Miejsce pracy : Stojadła ul. Kołbielska 40a 05-300 Mińsk Mazowiecki

Zadania i obowiązki:

 rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami firmy,

 przygotowywanie ofert/kalkulacji pod przesłane wymagania Klienta,

 budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Dostawcami,

 przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

 przyjmowanie gotowych zamówień i dopilnowanie ich realizacji,

 ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,

 dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

Wymagania:

 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

 komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),

 dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i Word),

 umiejętność pracy pod presją czasu,

 chęć rozwoju i uczenia się nowych umiejętności,

 umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole,

 komunikatywność,

 dokładność.

Oferujemy:

 pracę w młodym i zgranym Zespole,

 możliwość rozwoju zawodowego,

 po okresie próbnym stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

 podstawa wynagrodzenia + premia od sprzedaży po okresie próbnym.

CV z aktualną klauzulą ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych"))

Lokalizacja

Stojadła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stojadła
ID: 917306339