2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Duchnice
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. obsługi dostaw i zwrotów

Wynagrodzenie

34 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

e-Packman sp. z o.o. jest polską firmą oferującą kompleksowy zakres usług, które obejmują przyjmowanie, przechowywanie, kompletowanie, pakowanie i wysyłkę towarów dla firm sprzedających produkty online.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zwrotów i dostaw towarów w magazynie

  • procesowanie awizacji (weryfikacja danych i zgodności towaru)

  • kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny)

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w ciągu kilku dni

  • język polski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

  • znajomość pakietu Office (przede wszystkim Excel)

  • zdolności analityczne

  • opanowanie i systematyczność

  • sumienność i umiejętność organizacji pracy

  • gotowość do podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach, między 8 a 17, od poniedziałku do piątku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie przyjęcia towaru i logistyki

  • preferowaną przez Kandydata formę zatrudnienia

  • odpowiednie przeszkolenie

  • przyjazną atmosferę

Czekamy na Ciebie! Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV.

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 904112965