2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds obsługi apartamentó turystycznych.

Wynagrodzenie

5 499 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O NAS:

Nasza główna działalność to wynajem mieszkań w Krakowie dla turystów. Ponadto świadczymy usługi w zakresie pralnictwa przemysłowego oraz rozwijamy działalność deweloperską. Bardzo szybko rośniemy i szukamy ambitnych Pracowników, którzy będą rozwijać się razem z nami.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Głównym zadaniem będzie koordynacja pracy serwisu sprzątającego

1. Tworzenie grafiku sprzątań

2. Kontrola jakości sprzątania

3. Ciągła współpraca z serwisem sprzątającym w celu ciągłego poprawiania jakości

4. Współpraca z serwisem technicznym

5. Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonanych przez serwis techniczny napraw

6. Rekrutacja personelu sprzątającego

7. Szkolenie nowozatrudnionego personelu.

8. WAŻNE: W przypadku okresowych problemów kadrowych z serwisem sprzątającym, możemy poprosić o sprzątanie apartamentów - jeśli jest to dla Ciebie nieakceptowalne - nie aplikuj. Również przez pierwszy miesiąc będziesz sprzątać 2 apartamenty tygodniowo żeby lepiej poznać procedury i je usprawnić.

NASZE WYMAGANIA:

1. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

2. Zmysł czystości

3. Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu

4. Umiejętności interpersonalne - bardzo zależy nam na dobrej atmosferze w zespole

TO OFERUJEMY:

1. Na początek 3 - miesięczny okres próbny w oparciu o umowę - zlecenie.

2. Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

3. Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto

4. Praca w godzinach 8:30-16:30.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z krótkim listem motywacyjnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917407207