2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dr.Max Sp. z o.o.
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Należności

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i uzgadnianie sprzedaży

  • Księgowanie i uzgadnianie refundacji

  • Uzgadnianie raportów kasowych

  • Alokacja wpłat

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Wspieranie w zakresie zadań doraźnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów i Rachunkowości

  • Znajomość zasad rachunkowości w zakresie prawidłowych zasad dokumentowania sprzedaży

  • Biegła obsługa MS Excel

  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku/dziale księgowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)

  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)

  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911914338