2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Grunwald
Dodane 18 maja 2024

Monter elementów (schody i chodniki/spawanie elementów)

Wynagrodzenie

118 - 118,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

APV EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego belgijskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Składanie elementów chodników i schodów

  • Spawanie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i spawaniu elementów budowlanych

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • 55 h/tygodniowo

  • Stawkę 27 euro netto/h

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Zakwaterowanie

  • Możliwość przedłużenia współpracy na kolejne projekty

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919200799