2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Północ
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Mięsa / Sprzedawca Mięsny

Wynagrodzenie

6 850 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy sklepem spożywczym z 3 letnim stażem. Poszukujemy zaangażowanej i doświadczonej osoby, która podejmie się odpowiedzialności za obsługę działu mięsnego w naszym sklepie spożywczym. Od kandydata oczekujemy nie tylko znajomości produktów mięsnych, ale także umiejętności zarządzania stanowiskiem, dbania o estetykę prezentacji oraz obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Profesjonalne i estetyczne wykładanie mięsa na ladzie, dbając o atrakcyjny wygląd oraz świeżość produktów.

  • Obsługa klienta w sposób uprzejmy i pomocny, udzielanie informacji o produktach oraz oferowanie doradztwa w zakresie przygotowania i przechowywania mięsa.

  • Wykonywanie zamówień u dostawców, dbanie o stały i odpowiedni asortyment.

  • Kontrola jakości mięsa, terminów ważności oraz warunków przechowywania.

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz w jego otoczeniu.

  • Współpraca z innymi działami sklepu w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sklepie mięsnym.

  • Znajomość różnych rodzajów mięsa, technik przygotowywania oraz przechowywania.

  • Umiejętność obsługi wagi oraz kasy fiskalnej.

  • Komunikatywność, uprzejmość i zdolność pracy w zespole.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi zadbać o nasz dział mięsny tak, jakby to było swoje własne przedsiębiorstwo, zapraszamy do aplikowania!

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CVlub o dostarczenie dokumentów osobiście do naszego sklepu pod adresem: ul. Okrzei 12/U1, 03-710 Warszawa

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 912691811