2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Praga-Północ
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. marketingu w Kleks. Magia Kina

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Bajka Pana Kleksa – zdecydowanie jedna z najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce z dumą zaprasza do współtworzenia nowego projektu pod nazwą Kleks. Magia Kina.

Po sukcesie filmowym nowej Akademii Pana Kleksa oraz po otwarciu przestrzeni filmowej Kleks. Magia Kina w Katowicach pragniemy rozszerzyć działalność także o Warszawę. Ekspozycja zlokalizowana będzie w Centrum Praskim KONESER.

Do dyspozycji naszych gości przygotowujemy niezwykłą ekspozycję, dzięki której zwiedzający będą mieli okazję poznać tajniki sztuki filmowej.

W związku z  tym do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko SPECJALISTY DS. MARKETINGU:

JEŻELI:

- znasz media społecznościowe jak własną kieszeń i masz wprawę w prowadzeniu profili firmowych na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy Tik-Tok

-jesteś kreatywny/a i potrafisz myśleć nieszablonowo, a Twoja głowa pełna jest nowych pomysłów,

- potrafisz tworzyć przyciągające uwagę rolki i treści w SM oraz masz oko do świetnych kadrów,

- Twoje drugie imię to dyspozycyjność, a praca w weekend jest Ci na rękę (wymienne na wolne w tygodniu),

- masz otwarty umysł i chęci do nauki nowych rzeczy,

- Twoja organizacja pracy jest na najwyższym poziomie, a planowanie i koordynacja to Twój rutynowy sposób działania.

To koniecznie dołącz do nas!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- koordynacja działań związanych z tworzeniem materiałów niezbędnych do realizacji prowadzonych kampanii,

- ścisła współpraca z innymi działami firmy - bo zespół to nasza siła,

- dbanie o spójny wizerunek marki we wszystkich kanałach komunikacji,

- prowadzenie konta firmowego w SM( Facebook, Instagram).

MILE WIDZIANE:

- doświadczenie w prowadzeniu konta firmowego w SM (Facebook, Instagram, LinkedIn czy Tik-Tok

- prawo jazdy kat. B

- elastyczność

CO OFERUJEMY:

Pracę w energicznym i zgranym zespole - lubimy ze sobą współpracować :)

Elastyczna forma zatrudnienia

Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

i wiele, wiele więcej…

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JuBlaMa sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 918464083