2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Olszynka
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu internetowego

Wynagrodzenie

3 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Olszynka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma MRM Chemicals z siedzibą w Gdańsku poszukuję osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Posiadasz praktyczną wiedzę w obszarze sprzedaży internetowej,

  • Znasz serwisy OLX, Allegro, Amazon, Ebay

  • Jesteś samodzielna/y,

  • Dowozisz zadania na czas i w pełni,

  • Jesteś osobą dynamiczną, zorientowaną na wynik, odważnie zgłaszająca nieszablonowe rozwiązania i nowe pomysły.

Byłoby wspaniale jeśli:

  • Znasz Wordpress, Photoshop

  • Rozmawiasz po niemiecku

  • Znasz podstawy SEO

Twoje zadania:

  • Opracowywanie skutecznej strategii sprzedaży online,

  • Zarządzanie platformami e-commerce i sklepem internetowym,

  • Tworzenie i aktualizacja treści dotyczących produktów na stronach internetowych,

  • Współpraca z dostawcami i firmami kurierskimi w celu zapewnienia sprawnej dostawy,

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta,

  • Śledzenie i analiza konkurencji na rynku e-commerce,

  • Dbałość o wizerunek marki online,

  • Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwania klientów.

  • Tworzenie promocji i ofert specjalnych w celu zwiększenia sprzedaży,

  • Wsparcie w organizowaniu kampanii reklamowych i promocyjnych w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UOP / B2B / UZ (wedle uznania),

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Elastyczne godziny pracy (pracujemy zadaniowo),

  • Szkolenia branżowe,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia + premie za wynik firmy.

Wyślij zgłoszenie wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Olszynka
ID: 898766825