2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Łańcut
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólnopolska firma GT GROUP Tomaszek działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu.

Miejsce pracy: ŁAŃCUT

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie serwisów internetowych

  • Tworzenie treści marketingowych: treści pod social media, mailingi, strony www

  • Praca ze specyfikacjami technicznymi urządzeń AGD

  • Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez kierownika

Wymagania:

  • Kreatywność, lekkie pióro, głowa pełna pomysłów

  • Pozytywna energia, chęć zdobywania nowych umiejętności

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość podstawowych programów takich jak: power point, excel, canva

  • Skrupulatność, obowiązkowość, sumienność

  • Znajomość trendów w komunikacji i social media

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub w agencji reklamowej, digitalowej, social mediowej

  • Znajomość obsługi CMS

  • Znajomość obsługi narzędzi do e-mail marketingu i automatyzacji (SalesManago, GetResponse lub inne)

Otrzymasz od nas:

  • Pracę w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną atmosferę.

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 907659773