2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Stary Sącz
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

5 384,35 - 6 116,55 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Produkcyjno-handlowa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sprzedaży internetowej na rynkach miedzy narodowych poszukuje Specjalisty ds. Marketingu.

Zakres obowiązków:

-Optymalizacja aukcji na platformie Allegro w celu zwiększenia widoczności i skuteczności sprzedaży.

-Tworzenie prostych projektów graficznych.

- Optymalizacja treści: Poprawa widoczności i skuteczności strony internetowej.

-Współpraca z zespołem marketingowym w celu koordynacji działań online z pozostałymi kanałami promocji.

Wymagania:

-Doświadczenie w obszarze marketingu e-commerce, preferowane związane z platformą Allegro.

-Zdolności analityczne umożliwiające interpretację danych rynkowych i wyników kampanii.

-Umiejętność wprowadzania technicznych zmian na platformach e-commerce, sklepach.

-Znajomość narzędzi analitycznych oraz umiejętność obsługi programów do edycji aukcji. Kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 899563862