2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Leszno
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sportgang Sportswear z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży sportowej oraz wizerunkowej poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu:

Obowiązki:

·      Obsługa klienta zagranicznego

·      Aktywne poszukiwanie nowych klientów i współpraca z klientami obecnymi.

·      Zarządzanie treściami, tworzenie postów na media społecznościowe.

·      Obsługa sklepów internetowych.

Nasze wymagania:

·      Minimum roczne doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej

·      Dobra znajomość języka angielskiego

·      Lekkie pióro - umiejętność redagowania tekstów do celów sprzedażowych

·      Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

·      Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      Pracę w biurze w Lesznie od 08:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

·      Możliwość dalszego rozwoju

·      Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 876949534