2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Bielany Wrocławskie
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Aktualnie do struktur wewnętrznych firmy poszukujemy specjalisty, który zasili szeregi marketingu.

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie kampanii rekrutacyjnych zarówno online jak i offline

  • Przygotowywanie materiałów tekstowych, haseł reklamowych, sloganów itd.

  • Zarządzanie treścią w social mediach i na stronach internetowych firmy

  • Współpraca z klientami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi

  • Udział w wewnętrznych projektach działowych

  • Wsparcie naszych zagranicznych oddziałów na rynku wschodnim

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych- min. 1 rok

  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu (FB Ads, Google Ads, Google Analytics)

  • Biegle posługujesz się językiem ukraińskim oraz polskim- warunek konieczny

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu kreatywnych i skutecznych treści marketingowych

  • Jesteś osobą samodzielną i nastawioną na realizację celu

  • Umiesz i lubisz pracować w zespole

  • Posiadasz łatwość w kreowaniu tekstów- tzw. lekkie pióro

  • Na co dzień pracujesz z pakietem MS Office: Power Point, Excel, Word

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego

  • doświadczenie w pracy z systemem CRM

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę plus kwartalny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w międzynarodowej Agencji Pracy

  • Elastyczne godziny pracy, prace hybrydową

  • Dobrą atmosferę pracy i work-life balance

  • Profesjonalne środowisko pracy, przestronne/ nowoczesne biuro,

  • Bonusy za udział w programach referencyjnych wewnątrz spółki

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 918665980