2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Częstochowa
  7. Marketing - Kawodrza
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SIGMA to wiodący producent lamp i oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz obecny na rynku od 1996 roku. Oświetlenie Sigma jest dostępne w internetowych sklepach oświetleniowych oraz w sklepach budowlanych na terenie całego kraju. Produkty trafiają nie tylko na rynek polski ale również do krajów Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i wdrażanie strategii marketingowej marki

  • zarządzanie i rozwój firmowych stron internetowych

  • prowadzenie działań na social media, tworzenie reklam na platformach Meta

  • opracowywanie treści na potrzeby kanałów zewnętrznych – treści na stronę www i social media, proste materiały graficzne, prezentacje

  • współpraca z fotografem, grafikiem, specjalistą ds. SEM i SEO

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysokie poczucie estetyki

  • znajomość: Wordpress, Meta Business, Canva, pakiet MS Office,

  • znajomość zasad SEO i SEM

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy

  • dużą samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 918426323