2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Stojadła
Febo Logistic
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stojadła

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego szuka kandydata na stanowisko Specjalisty ds. marketingu

Zakres zadań:

  • opracowane i publikacja treści na portalach społecznościowych,

  • opracowywanie wizytówek, grafik, ofert na potrzeby firmy,

  • rozpowszechnianie reklamy firmy na różnych źródłach,

  • prowadzenie newslettera,

  • samodzielne zarządzanie procesem komunikacji marketingowej,

  • analiza wyników marketingowych.

Nasze wymagania:

  • tzw. "lekkie pióro", swobodne pisane treści,

  • umiejętności związane z obsługą mediów społecznościowych,

  • umiejętności związane z obsługą prostych programów graficznych, np Canva, oraz aplikacji AI,

  • dobra organizacja pracy własnej (umiejętność priorytetyzacji zadań) oraz duża kreatywność i precyzyjność działania,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • możliwość poznania branży TSL od zaplecza,

  • zapraszamy również osoby chętne do podjęcia pracy na pół i/lub 3/4 etatu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: praca(małpa)febologistic.com lub przez formularz OLX.

Lokalizacja

Stojadła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stojadła
ID: 917929371