2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Chełmża
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. logistyki (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Lokalizacja

Chełmża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko: Młodszy specjalista ds. logistyki.

Jesteśmy otwarci na tworzenie możliwości na podjęcie ciekawej i rozwijającej pracy przez kandydatów z niepełnosprawnościami. Nasi klienci to firmy otwarte na różnorodność.

Miejsce pracy Chełmża

Pełen etat – praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

·         bieżąca obsługa zamówień,

·         planowanie i realizacja procesów transportowych,

·         przygotowywanie dokumentów,

·         przygotowywanie raportów,

·         współpraca z dostawcami i kontrahentami w zakresie obsługi zamówień.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie min. średnie,

·         mile widziane doświadczenie w dziale logistyki, zakupów, magazynie,

·         obsługa komputera, pakietu Office,

·         chęć do nauki i rozwoju,

·         mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie,

·         zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

·         możliwość nauki i rozwoju,

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta prześlij swoje CV.

Agencja zatrudnienia pod numerem 22808.

Lokalizacja

Chełmża,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmża
ID: 917354030