2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Michałówek
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Michałówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupy kapitałowa ACTIVA, stawia na zrównoważony rozwój, który jest zróżnicowany zarówno geograficznie, podmiotowo jak i przedmiotowo. Spółki z szeroko rozumianej Grupy ACTIVA działają w różnych branżach (co daje stabilność całej Grupie):

·     produkcyjnej (produkcja prefabrykatów i modułów żelbetowych);

·     generalnego wykonawstwa;

·     deweloperskiej;

Grupa ACTIVA stała się wiodącym podmiotem w sektorze budownictwa i realizuje swoje przedsięwzięcia w różnych lokalizacjach, takich jak: Polska, Niemcy, Szwecja.

ACTIVA reprezentuje w 100% kapitał polski zorientowany na wspieranie polskiej przedsiębiorczości i społeczności.

Firma przyjęła politykę prowadzenia swej działalności w formule „Firma Przyjazna Rodzinie/Firma Przyjazna Człowiekowi”, budując swoją wartość nie tylko na rzeczywistym kapitale, ale w szczególności na zasobach ludzkich. Dostosowano przedsiębiorstwo do najdalej wygórowanych zasad zarządzania jakością oraz warunków środowiskowych, czyli standardów ISO.

ACTIVA PREFAB Sp. z o.o. została przeznaczona do rozwoju w Grupie technologii prefabrykacji. Kluczowym założeniem stało się zaimplementowanie technologii prefabrykacji w sektorze budowlanym.

Fabryka produkuje moduły i prefabrykaty w technologii żelbetowej oraz betonowej i zlokalizowana w miejscowości Michałówek w gminie Załuski.

Naszą misją jest tworzenie lepszego budownictwa z dbałością o środowisko i bezpieczeństwo.

Dbamy o rozwój kadry, a także angażujemy się w innowacyjne projekty, podejmując współpracę z prestiżowymi organizacjami naukowymi oraz uczelniami w kraju i na świecie.

Obowiązki:

·        Planowanie i koordynacja procesów logistycznych od momentu zamówienia do dostawy finalnego produktu

·        Monitorowanie i utrzymanie pożądanego poziomu zapasów

·        Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia terminowej i efektywnej dostawy surowców i gotowych produktów

·        Kompleksowe zarządzanie dokumentacją zakupową i transportową

·        Proponowanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki, celem zoptymalizowania łańcucha dostaw w firmie

Wymagania:

·        Wykształcenie średnie, preferowane wyższe

·        Umiejętność zarządzania procesami zakupowymi i relacjami z dostawcami

·        Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

·        Umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

·        Pracę w ambitnym, skoncentrowanym na celach zespole,

·        Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy ACTIVA,

·        Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Michałówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałówek
ID: 914688930