2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Nowy Targ
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dubiel Vitrum jest wiodącym w Polsce producentem luster łazienkowych z oświetleniem oraz szklanych elementów dla branży budowlanej, architektury i przemysłu. Firma zatrudnia ponad 250 osób. Siedziba firmy znajduje się w Rabce - 50 km na południe od Krakowa. Firma poszukuje obecnie osoby do pracy na stanowisku:

zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi: negocjacje cenowe, terminowość dostaw, jakość dostarczanych towarów.

  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw (obszary: elektronika, tworzywa sztuczne, szkło, komponenty metalowe, opakowania)

  • koordynowanie procesów transportowych (dokumentacja, kontakty ze spedytorami)

  • kontrolowanie poziomu zapasów;

  • analizowanie i kontrolowanie kosztów logistycznych,

  • koordynacja i nadzór nad magazynowaniem materiałów i surowców,

  • współpraca z działem produkcji i sprzedaży w zakresie dostaw materiałów i produktów,

wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie logistyki lub zaopatrzenia

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • preferowane wyższe wykształcenie

  • znajomość obsługi komputera Windows, MS Office, poczta elektroniczna,

warunki zatrudnienia, co oferujemy:

  • praca stacjonarna w Rabce Zdrój,

  • umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • elastyczny czas pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia,

  • pełny pakiet szkoleń przygotowawczych do pracy oraz szkolenia dokształcające,

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 916950394