2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Świętokrzyskie
  5. Badania i rozwój - Grzybów
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Led

Lokalizacja

Grzybów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

-Realizacja zadań związanych z testami modułów LED

-Określenie żywotności modułów LED

-Udział w testach promieniowania fotosyntetycznie czynnego

-Badania wpływu światła LED

-Przeprowadzenie badań wzrostu roślin przy lampach o różnym widmach optycznych

-Identyfikacja i wyznaczanie kierunków badawczych pod kątem testów LED

-Opracowanie i wytworzenie modułów LED.

-Prowadzenie testów modułów LED w tym prowadzenie pomiarów oraz archiwizacja wyników badań

-Przygotowanie dokumentacji technicznej

-Wykonywania schematów elektrycznych

-Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań.

Wymagania:

Wykształcenie: wyższe kierunkowe,

Uprawnienia SEP

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności manualne.

Skrupulatność / sumienność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy.

Pracę wśród specjalistów w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i produkcyjne.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Grzybów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Grzybów
ID: 875800277