2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Mysłowice
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. księgowości w Biurze Rachunkowym w Mysłowicach

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe Agma Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisku

Specjalista ds. księgowości w pełnym wymiarze czasu pracy.

Lokalizacja Biura - 41-400 Mysłowice, ul. Mikołowska 15

Docelowy zakres pracy:

  • wprowadzanie danych ( faktury, WB, RK ) do systemu księgowego

  • księgowanie i dekretacja dokumentów

  • kontrola poprawności dokumentów księgowych przekazanych przez Klienta

  • inne zlecone obowiązki

Wymagania konieczne:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości w Biurze Rachunkowym

  • znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

Dodatkowe cechy:

  • sumienność, rzetelność, kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy z Klientem

  • współpraca w zespole

  • znajomość programu księgowego COMARCH ERP OPTIMA

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00

  • stabilne zatrudnienie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 865100820