2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Krzywaczka
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości i rozwoju na rynku niemieckim

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzywaczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WOODICA produkująca meble z litego drewna zatrudni do swojego zespołu pracownika na stanowisko

Specjalista ds. księgowości i rozwoju na rynku niemieckim.

Miejsce pracy: Krzywaczka

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii rozwoju firmy na rynku niemieckim, w tym implementacja pomysłów oraz prowadzenie procesów związanych ekspansją na ten rynek.

  • Wystawianie faktur zagranicznych oraz dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Segregacja i weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym

  • Bieżąca kontrola należności/zobowiązań oraz wprowadzanie i rozliczanie zapisów kasowo/bankowych

  • Sprawna komunikacja z biurem rachunkowym oraz terminowe przekazywanie dokumentów

  • Aktywne wsparcie zespołu księgowego w bieżących obowiązkach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Doskonała organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (6000-7000 zł brutto/miesiąc)

  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy

Lokalizacja

Krzywaczka,

Małopolskie

Małopolskie, Krzywaczka
ID: 915410875