2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Strzeszów
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 „Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej” sp. z o.o. w Wiszni Małej z s.

w Strzeszowie zatrudni: " Specjalistę ds. księgowości".

1.        Wymagania wobec kandydatów:

1)      wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość i pokrewne)

2)      min. 5-letnie doświadczenie  zawodowe w dziale księgowości,

3)      znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,

4)      znajomość przepisów z zakresu kadr i płac,

5)      umiejętność samodzielnej obsługi programu księgowego Optima,

6)      biegła znajomość obsługi komputera: pakiet MS-Office, a w szczególności: MS Word, Excel, Power Point, Outlook,

7)      samodyscyplina w organizacji pracy, systematyczność, dokładność.

2.        Podstawowy zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku:

1)      weryfikacja dokumentów pod kątem formalno-rachunkowym

2)      dekretacja i księgowanie dokumentów,

3)      analiza zapisów księgowych i uzgadnianie sald,

4)      księgowanie operacji gospodarczych,

5)      uzgadnianie kont syntetycznych i analitycznych,

6)      udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS

7)      przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu,

1.      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: . W tytule wiadomości prosimy napisać: Oferta na stanowisko „Specjalista ds. księgowości„ Prosimy o zawarcie klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

2.      Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, iż:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGK Sp. z o.o. siedzibą w Strzeszowie, ul Lipowa 15, 55-114 Wisznia Mała.

Inspektor ochrony danych powołany przez Administratora wykonuje swoje zadania w siedzibie PGK. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem e-mail, który znajduje się na stronie internetowej Spółki.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na pracownika Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

3.      Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

4.      Osoby, z którymi się skontaktujemy będą zobowiązane do dostarczenia na spotkanie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zatrudnienie.

5.      Informujemy, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostanie przeprowadzony test kompetencyjny.

Lokalizacja

Strzeszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzeszów
ID: 899073027