2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Kwidzyn
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • Analiza i rozliczanie należności i zobowiązań

  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych, zamykanie miesiąca, sporządzanie deklaracji podatkowych.

  • Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego min. rok

  • dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych

  • preferowana znajomość oprogramowania Subiekt/Rewizor,

  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,

  • bardzo dobre umiejętności analityczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość poszerzania wiedzy i doświadczenia z zakresu księgowości poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,

  • niezbędne, nowoczesne narzędzia do pracy

  • ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do wysyłki CV

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 919514946